Wodoodporne światło bezpieczeństwa na kask

Wodoodporne światło bezpieczeństwa na kask

Allty 300 to wodoodporne, bezpieczne światło zaprojektowane z myślą o super lekkości, wygodnym i niedrogim budżecie. Przy wymiarach 80 x 40 x 32 mm i wadze zaledwie 62 g, światło to nie zwiększa masy hełmu i może być używane nawet jako latarka domowa. Drobno wykonane z najlepszej jakości ...

Chat Now

Szczegóły produktu

2.jpg

Allty 300 to wodoodporne, bezpieczne światło zaprojektowane z myślą o super lekkości, wygodnym i niedrogim budżecie. Przy wymiarach 80 x 40 x 32 mm i wadze zaledwie 62 g, światło to nie zwiększa masy hełmu i może być używane nawet jako latarka domowa.

3.jpg

Drobno wykonany z najlepszej jakości materiałów, aby pomieścić XP-G2 LED zdolny do 300 rzeczywistych lumenów wyjściowych, Allty 300 ma wskaźnik IPX 5, co oznacza, że ​​powinien być całkowicie czysty w każdych warunkach pogodowych lub podczas ulewy bez żadnej ochrony uprzejmy. Wbudowana czerwona dioda LED zapewniająca widoczność z tyłu, zwiększa funkcjonalność światła bezpieczeństwa po przymocowaniu do kasku.

4.jpg

Kompatybilne elementy montażowe Allty 300 obejmują uchwyt na pasek uchwytu, który jest domyślny i mocowanie kasku. Każdy sprzedany osobno i odpowiedni dla każdego rodzaju sprzętu montażowego w stylu Garmin.

Wbudowana bateria do wodoodpornego kasku Allty 300 ma pojemność 1200mAh, dzięki czemu zapewnia pełne funkcje pełnej jasności przez 1,5 godziny. 3,2 godziny przy średniej jasności i 11 godzin na niskiej. W trybie lampy błyskowej widoczność światła wynosi ponad 6 i pół godziny. Naładuj w dowolnym miejscu za pośrednictwem Micro-USB, wystarczy 1,5 godziny od pustego do pełnego.


Hot Tags: wodoodporne światło bezpieczeństwa kask, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepszy, trwały, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie