Jasne światło bezpieczeństwa na kasku

Jasne światło bezpieczeństwa na kasku

Nasza najnowsza generacja lamp casualowych została zaprojektowana z myślą o wszechstronności, jak na przykład super lekka ochrona hełmu Allty 500 dla rowerzystów miejskich i drogowych. Allty 500 oferuje 500 rzeczywistych lumenów, zasilanych przez pojedynczą żarówkę LED XP-L i wbudowaną baterię litową 1800 mAh. Zrobiliśmy...

Chat Now

Szczegóły produktu

Nasza najnowsza generacja lamp casualowych została zaprojektowana z myślą o wszechstronności, jak na przykład super lekka ochrona hełmu Allty 500 dla rowerzystów miejskich i drogowych.

2.jpg

Allty 500 oferuje 500 rzeczywistych lumenów, zasilanych przez pojedynczą żarówkę LED XP-L i wbudowaną baterię litową 1800 mAh. Doprowadziliśmy do tego, że światło jest bardzo przyjazne dla osób dojeżdżających do pracy dzięki dodaniu tylnego czerwonego światła ostrzegawczego. Niezależnie od tego, czy jeździsz na górskich szlakach, autostradach międzystanowych czy ruchliwych miejskich ulicach. Te światła bezpieczeństwa będą Cię widzieć z bezpiecznej odległości i upewnij się, że nie jesteś ofiarą nadmiaru lub braku widoczności.

3.jpg

Powłoka światła jest precyzyjnie wykonana z najwyższej jakości materiałów, aby dostosować się do każdej pogody. Wskaźnik baterii jest wbudowany w podświetlane logo Magicshine, zielony od 100% do 50%, niebieski od 49% do 10% i czerwony w przypadku mniej niż 9% akumulatora, łatwe do odczytania z urządzenia peryferyjnego i bardzo intuicyjne.

4.jpg

Przednie światło oferuje kilka trybów jasności i tryb błysku, gdy światło tylne oferuje stały tryb i 2 tryby błysku. Światła przednie i tylne są niezależnie kontrolowane przez pojedyncze naciśnięcie dla światła przedniego i podwójnego dla światła tylnego.


Hot Tags: jasne światło bezpieczeństwa kask, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepszy, trwały, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie