Małe i lekkie tylne światło bezpieczeństwa rowerów

Małe i lekkie tylne światło bezpieczeństwa rowerów

Stworzony dla rowerzystów miejskich, którzy potrzebują wygody i widoczności w cenie, która jest niezwykle łatwa w portfelu, pojawia się małe, lekkie i lekkie tylne światło bezpieczeństwa Seemee 20. Wymiary to 31x22,5x23mm, wielkości kwadratu i wadze zaledwie 17g, to prawdopodobnie Magicshine ...

Chat Now

Szczegóły produktu

Stworzony dla rowerzystów miejskich, którzy potrzebują wygody i widoczności w cenie, która jest niezwykle łatwa w portfelu, pojawia się małe, lekkie i lekkie tylne światło bezpieczeństwa Seemee 20.

2.jpg

Wymiary to 31x22,5x23mm, wielkości kwadratu i wadze zaledwie 17g, to prawdopodobnie najmniejsze światło rowerowe Magicshine.

3.jpg

20 lumenów o maksymalnych zdolnych lumenach jest wytwarzanych przez aureolę czerwonych diod LED COB, zapewniających 180 stopni widoczności za rowerzystą z pewnym nachyleniem w stosunku do podstawy montażowej. Łatwy w montażu i demontażu z silikonowym pierścieniem uszczelniającym, odpowiedni do zastosowania w dowolnym kształcie tuby. Seemee 20 wykorzystuje baterię litowo-polimerową o pojemności 240 mAh przy napięciu 3,7 V, utrzymując ją przy najjaśniejszym stałym ustawieniu przez 1,4 godziny. Środowisko wykonawcze jest podwojone w dowolnym ustawieniu lampy błyskowej. Przy najniższym natężeniu światła 4 lumenów światło może trwać do 21,7 godziny.

4.jpg

Oznaczenie IPX oznacza, że ​​światło tylne jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. Seemee 20 został gruntownie przetestowany pod kątem i rodzaju środowiska pod kątem wydajności i trwałości. Prawdopodobnie nie znajdziesz lepszego w tym momencie.


Hot Tags: małe i lekkie tylne światło bezpieczeństwa rowerów, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepsze, trwałe, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie