Najlepsze tylne światło bezpieczeństwa LED

Najlepsze tylne światło bezpieczeństwa LED

Magicshine jest skierowana głównie do tłumu rowerów górskich, ostatnio aktywnie rozszerzyliśmy działalność na tereny rowerowe i miejskie, a MJ-819 i MS-622 są pierwszymi, które wprowadziliśmy. Witajcie, że światło ogona było letnie, od tego czasu studiowaliśmy i ulepszaliśmy starszą serię, a ...

Chat Now

Szczegóły produktu

Magicshine jest skierowana głównie do tłumu rowerów górskich, ostatnio aktywnie rozszerzyliśmy działalność na tereny rowerowe i miejskie, a MJ-819 i MS-622 są pierwszymi, które wprowadziliśmy. Witajcie, że te światła na ogonie były letnie, od tego czasu badaliśmy i ulepszaliśmy starszą serię, utrzymując koszty na jak najniższym poziomie. W tym roku wypchnęliśmy Seemee 20 i 60 rowerów tylnych świateł, a odpowiedzi były więcej niż przyjemne.

2.jpg

Kategoria tylnych świateł bezpieczeństwa Seemee 60 wydaje się być najbardziej pozytywna. Od wielkości, wagi i funkcji spełnia i przekracza oczekiwania. Wysokiej jakości materiały i kunszt sprawiają, że naprawdę wyróżnia się dzięki swoim niskim kosztom. Stop aluminium pokrywa fazę pomiędzy jasną powierzchnią a tylną podstawą montażową, spójna konstrukcja nadaje mu stopień IPX 6.

4.jpg

Linie i rzędy diod COB pokrywają płaską powierzchnię czołową światła, oferując 30 lumenów 17 lumenów i 9 lumenów na 3 swoich ustawieniach jasności, wbudowane czujniki wibracji wykrywają zmiany prędkości i zwiększają jasność do 60 lumenów w superszybkiej serii błyska. Jest to funkcja definiująca Seemee 60.

3.jpg

W stanie bezczynności światło tylne przechodzi w tryb uśpienia, aby oszczędzać energię po 60 sekundach. Przycisk zasilania zmienia kolor na zielony, sygnalizując, że ładowanie USB zostało zakończone, a na czerwono oznacza, że ​​urządzenie nadal jest ładowane.


Hot Tags: najlepiej led światła tylne bezpieczeństwa rowerów, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepsze, trwałe, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie