Małe i lekkie światło bezpieczeństwa rowerów

Małe i lekkie światło bezpieczeństwa rowerów

Z wielu zastosowań MJ-900B, jednym z nich jest super małe i lekkie światło bezpieczeństwa roweru. Przy 42g prawie nie zwiększa ciężaru kierownicy, zewnętrzny akumulator 2-ogniwowy jest przymocowany do dolnej rury, aby zapewnić pojedynczy XM-L2 2,2 godziny stałego czasu pracy w ...

Chat Now

Szczegóły produktu

Z wielu zastosowań MJ-900B, jednym z nich jest super małe i lekkie światło bezpieczeństwa roweru. Przy 42 g prawie nie zwiększa ciężaru kierownicy, zewnętrzny akumulator 2-ogniwowy jest przymocowany do dolnej rury, aby zapewnić pojedynczy XM-L2 2,2 godziny stałego czasu pracy przy najwyższej jasności.

3.jpg

Funkcja ostrzeżenia o błyskach charakterystyczna tylko dla linii Bluetooth jest bardzo przydatnym narzędziem, które pozwala zauważyć Cię wśród ruchliwego ruchu miejskiego. Szybkie błyski w krótkich sekwencjach przy pełnej jasności zapewnią, że będziesz widoczny z odległości kilku mil od szybko poruszających się kierowców. Jednak w ruchu miejskim można go ustawić na zaledwie kilkadziesiąt lumenów.

4.jpg

Dzięki swobodnie regulowanej aplikacji Bluetooth, od trybu oświetlenia do jasności można łatwo modyfikować z urządzeń mobilnych. Niezależnie od tego, czy chcesz używać MJ-900B jako światła hełmu lub kierownicy, czy nawet na słupku siedziska jako tylnego światła ostrzegawczego. Dostępne są opcje dostosowywania.

2.jpg

Model 900B może być również użyty na górskich szlakach, jeśli zdecydujesz się na 1000 lumenów, może to być całkiem odpowiednie dla mniej technicznych tras. Dostępna jest także opcja oświetlenia kasku z opcjonalnym akcesorium MJ-6058. Zestaw akumulatorów może być również używany do ładowania innych kompatybilnych urządzeń USB w razie potrzeby.


Hot Tags: małe i lekkie rowerowe światło bezpieczeństwa, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepsze, trwałe, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie