Światło bezpieczeństwa rowerów z wbudowanym światłem ogonowym

Światło bezpieczeństwa rowerów z wbudowanym światłem ogonowym

Allty 500 to nasze nowo opracowane światło bezpieczeństwa dla rowerzystów dojazdowych / drogowych z wbudowanym światłem tylnym. Zaprojektowany, aby być lekki i wygodny, można go łatwo zdemontować ze wspornika montażowego po każdym jeździe i naładować za pomocą Micro-USB. Światło przednie oferuje 500 rzeczywistych lumenów na nieco cieplejszym ...

Chat Now

Szczegóły produktu

Allty 500 to nasze nowo opracowane światło bezpieczeństwa dla rowerzystów dojazdowych / drogowych z wbudowanym światłem tylnym. Zaprojektowany, aby być lekki i wygodny, można go łatwo zdemontować ze wspornika montażowego po każdym jeździe i naładować za pomocą Micro-USB. Światło przednie oferuje 500 rzeczywistych lumenów na nieco cieplejszym brzmieniu. Podświetlenie można kontrolować niezależnie, dwukrotnie naciskając przycisk zasilania, 2 tryby błysku i tryb stały.

2.jpg

Wszystkie reflektory Allty mają uniwersalne mocowania Garmin, prosty ruch powoduje odłączenie światła od podstawy do bezpiecznego przechowywania lub ładowania. W zależności od potrzeb, Allty 500 może szybko dopasować się do roli uzupełniającego światła barowego.

3.jpg

W przypadku użycia na kasku tylne światło bezpieczeństwa jest dobrze widoczne. Może to stanowić uzupełnienie silnego światła kierownicy dla tłumu w terenie, ponieważ większość zawodników MTB nie ma tylnych świateł. A gdy napotykamy na odcinki dróg prowadzących do górskich szlaków i z ich górskich szlaków, znaczna część zagrożenia jest obecna zwłaszcza dla entuzjastów jazdy nocnej.

4.jpg

Allty 500 zawiera rozwiązania montażowe do kasku i kierownicy po wyjęciu z pudełka. Wszystko jest intuicyjne i łatwe do zainstalowania, po czym nie będziesz musiał usuwać wierzchowców.


Hot Tags: światło bezpieczeństwa rowerów z wbudowanym światłem ogonowym, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepsze, trwałe, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie