Zakup reflektorów

- May 09, 2017 -

Reflektory są głównie instalowane w ręku kierownicy, konsumenci podczas zakupu, muszą zwracać uwagę na samochód z uchwytem, instalacja jest wygodna, a poziom kąta jest regulowany. Jeśli rękojeść kierownicy nie ma miejsca, można również użyć szafy do przenoszenia lampy zamontowanej na płycie wzmacniającej przedniej widelców. Reflektory zazwyczaj używają nr 5, 7 baterii lub baterii litowych, 5, 7 baterii są bardziej powszechne, ale jeden raz używać 4-3, więc wielkość będzie większa; Lampa używająca baterii litowych jest niewielka, ale cena jest wyższa i nie jest powszechna. Używaj baterii 5. lub 7, aby zwrócić uwagę na jakość baterii, jeśli nie musisz wyjmować baterii przez długi czas, aby wyciek płynu z akumulatora nie wyczerpał lampy uszkodzenia.


W aspekcie funkcjonalnym najlepiej jest mieć pełny, pół-jasny i migający tryb, aby śledzić rzeczywisty ruch drogowy, na przykład w jasno oświetlonych ulicach miejskich, a zamiast jasnych świateł . Większość produktów z lampy może zapobiec deszczu, jeśli jest to nieszczęśliwy spożycie wody, należy najpierw wyłączyć, otwarte wytrzeć, odcień po otwarciu.


Czy masz światło samochodu? Lampa w przyszłości stanie się standardem rowerów, bez względu na jazdę na rowerze górskim, samochodzie drogowym, podmiejskim samochodzie lub samochodzie do koszykówki, dopóki nocna jazda na rowerze powinna być zamontowana do przodu, tylne reflektory, inni mogą jasno widzieć istnienie Roweru w celu zapewnienia bezpieczeństwa jazdy! Wreszcie również chcesz odwołać się do przyjaciela samochodu, nie zapomnij używać akumulatorów w miarę możliwości i zrobić dobry odzysk baterii Oh!


Wybierz główną lampę rowerową lub użyj żarówki z chipem LED, maksymalnej liczby Lumenów, obwodu napędu, żywotności baterii, projektu termicznego i czy wodoodporność tych aspektów nie jest w pełni uwzględniona.

  • MJ-906 Zestaw górnych lamp LED dla rowerzystów górskich, reflektor rowerowy i szybkobieżny do jazdy w nocy
  • MJ-908 Mocna lampa górna LED dla rowerzystów, najjaśniejszy reflektor rowerowy
  • MS-622 Zestaw akumulatorów przednich i tylnych zestawów do parkowania
  • MJ-908 Najjaśniejszy, najpotężniejszy akumulator LED Zestaw Mountain Bike Light z wskaźnikami
  • MJ-6102 Zestaw do roweru rowerowego Cree Bike do Magicshine High Power LED Lights
  • MJ-6058 Montaż lampy rowerowej, kompatybilny z kamerami Gopro i kasetonami do jazdy konnej

Produkty powiązane