Pierwsza ocena rowerowego specjalnego rejestratora końcowego

- May 09, 2017 -

Ustawa o pierścień w ubiegłym roku, UCI najpierw zezwala na montaż kamerą drogową, widzieliśmy też wiele zapierających dech w piersiach wyścigów samochodowych i przednich i tylnych kątów, soczewki te zapewniają nam imponujące wrażenie Ekscytujące, ale także zobaczyć, wiele gry się stało w końcu samochodu z powodu tego, co jest spowodowane. Pod tym względem aparaty używane w konkursie również służą jako rejestrator pojazdów.


W mojej codziennej jeździe również więcej niż Kiedy mam nadzieję, że mój samochód może być wyposażony w rejestrator ruchu - chińscy znajomi, którzy jeździli na rowerze, wszyscy wiedzą. W wielu rowerów i pieszych, wypadki samochodowe, odpowiedzialność za identyfikację jest bardzo bolesna, a rejestrator ruchu jest teoretycznie dobrym rozwiązaniem odpowiedzialnym za identyfikację systemu.


Jest to również projekt CycliqFly6.

Nie jest to przenośna kamera, jak SonyAS100V lub nawet GoPro, która nie jest w jakości obrazu a, przynajmniej nie na

Jego pozycjonowanie to zarówno nagranie wideo, prowadzenie rejestrów, jak i funkcja taśm na rowerze ... taillights Recorder, zanim rynek nie ma podobnych produktów, może nie mieć w przyszłości dużo.

Fly 6 wielkości 85x39x55mm, 119g ciężkiego, lewego i prawego klawisza operacyjnego, lewa strona posiada również gniazdo Micro-USB i gniazda kart micro SD. Kształt kwadratowy, obwód kamery ma okrąg światła, poniżej czterech świateł.

  • MJ-906 Zestaw górnych lamp LED dla rowerzystów górskich, reflektor rowerowy i szybkobieżny do jazdy w nocy
  • MJ-908 Mocna lampa górna LED dla rowerzystów, najjaśniejszy reflektor rowerowy
  • Eagle F3 akumulatorowy reflektor górski, najjaśniejsze światła LED przedniej dla rowerzystów
  • Eagle 600 Najwyżej oceniane Ładowarka USB Bike Reflektor LED, światła do jazdy na rowerze
  • MJ-898 Hełm rowerowy z wbudowanymi reflektorami LED dla rowerzystów drogowych
  • Kask rowerowy MJ-898 z wbudowanym przód, obrót sygnałów i tylne światła

Produkty powiązane