Wskazówki dotyczące zakupu tylnego światła

- Dec 28, 2017 -

Cicha nocna jazda rowerami, samochody dookoła, lokomotywy są prawdopodobnie całkowicie niewidoczne, nie słychać, chcą innych przechodniów, aby znaleźć swoją wczesną obecność, muszą być wyposażone tylne światła, nie będzie przypadkiem ścigany wypadek.


Podobnie jak pojazdy silnikowe, takie jak lampy do lokomotyw, światła rowerowe są "widzialne" i "widzialne", te dwie funkcje, odpowiedzialne za aktywne oświetlenie przedniego światła, muszą oświetlać drogę przed drogą; i należy do pasywnych tylnych świateł, aby zawiesić samochód znajomym przez innych, samochód zobaczył zadanie.


Należy wyraźnie widzieć zasadę


Dopóki istnieje możliwość nawiązania kontaktu z innymi ludźmi i pojazdami w środowisku rowerowym, naturalnie będzie zapotrzebowanie na "widzenie". Odpowiednie tylne światła są ważnym narzędziem do zapewnienia sobie bezpieczeństwa, szczególnie w nocy, wczesnym rankiem lub w innych słabo oświetlonych miejscach. Pod, podobnie jak jazda po tunelu, górskie drogi, tylne światła są niezbędnymi akcesoriami bezpieczeństwa.


Ponieważ tylne światła są głównie używane jako ostrzegawcze oświetlenie pasywne, należy je zobaczyć. Dlatego tylne światła muszą być wyraźnie widoczne pod każdym kątem, od tyłu do boku. Dlatego, oprócz posiadania określonej jasności, ważniejsze jest dysponowanie szerokim zakresem dystrybucji światła. Dlatego opcjonalne tylne światła oprócz patrzenia na jasność tyłu, ale także muszą patrzeć na lewą i prawą stronę od 30 stopni, 60 stopni do 90 stopni jasności, jeśli od razu za 0 stopni było około 90 stopnie są rozległe Oczywiście światło jednolite jest bezpieczniejsze.


Czy zainstalowano ładowanie USB lub baterię?


Ponieważ bateria litowo-jonowa jest szeroko stosowana, lampy ładowania USB w ostatnich latach stały się główną siłą produktów marki. Jednak tradycyjne lampy oparte na bateriach nadal mają pewne niezastąpione funkcje. W porównaniu z tylnymi lampami ładowania USB, tylne lampy zamontowane na akumulatorze mają następujące cechy: 1. Początkowy koszt zakupu jest stosunkowo niski; 2. Koszt późniejszego wykorzystania jest wysoki; Dłuższa żywotność baterii; 4 krótki czas na uzupełnienie mocy.


A teraz popularne światła ładowania USB, jego cechy są dokładnie przeciwne: 1. Początkowe koszty zakupu są wyższe; 2. Niższe koszty dalszego stosowania; 3. Wytrzymałość jest stosunkowo krótka; 4. Uzupełnij moc wymaganą przez długi czas. Ponadto, lampy błyskowe ładowania USB również muszą zwracać uwagę na problemy z nadmiernym rozładowaniem, aby uniknąć uszkodzenia baterii litowej.


W opcjonalnych tylnych lampach akumulatorowych i lampkach ładowania USB nie są dobre ani złe, tylko odpowiednie i nieodpowiednie. Konsumenci mogą zgodnie z własnymi nawykami jazdy, mając wspomniane cechy produktu, zdecydować się na zakup tylnych świateł tylnych baterii lub lamp tylnych USB. Na przykład, bardzo mało jeźdźców jeździło w nocy z powodu niskiej częstotliwości używania tylnych świateł, zakup tylnych świateł z akumulatora będzie bardziej opłacalnym wyborem; ponieważ taillights używają wysokiej częstotliwości, ale nie potrzebują długich motocyklistów, należy kupić tylne lampy ładowania USB.


Wybierz swój produkt


Konsumenci przy zakupie tylnych świateł, generalnie będą brać pod uwagę jasność, kąt widzenia, żywotność baterii i cenę, ignorując inne światła, takie jak olśniewający, miejsce instalacji i kolor oświetlenia oraz inne czynniki.


Na przykład niektóre tylne światła o dużym prześwicie mogą zapewniać dłuższe odległości ostrzegawcze, ale także dlatego, że światła są zbyt jasne i zbyt ostre, co wpływa na widok z tyłu pojazdu, ale powoduje niebezpieczeństwo. I lumenów wysoko, choć będzie to bardzo jasne, ale także względnie mocne, jeśli chodzi o jazdę podmiejską, można wybrać lumenów na umiarkowany, lub wykorzystanie światła przewodnik, reklamowane światło nie jest rażące produkty.


Czasem nawet na drodze możemy stwierdzić, że niektórzy rycerze błędnie używali białego światła ostrzegawczego przedniego jako tylnego światła lub zainstalowali kolorowe tylne światła o jasnym kolorze. Te niewłaściwe lampy mogą łatwo spowodować, że inne osoby błędnie orzekną, że przy wyborze i użyciu tylnych świateł należy unikać.


Po instalacji powinien przejrzeć


Coraz więcej rodzajów tylnych świateł rowerowych na rynku, w zakupie należy zwrócić uwagę na łatwość instalacji, takie jak potrzeba narzędzi, gdzie można zainstalować? Czy odpowiadają różnym średnicom? Ogólna lokalizacja instalacji, w tym rura podsiodłowa, po widelec, po półce, poduszki (łuk siedzenia), kaski, poduszki poduszki. W instalacji szczególnej uwagi nie będą inne przedmioty na samochodzie, takie jak półki, gleba, poszewka, co znacznie zmniejszy efekt ostrzegawczy? Tym razem po wyborze świateł półkowych lub może być zainstalowany pod siedzeniem tylnych świateł, będzie lepszym wyborem. Ponownie po widoku instalacji, nie będzie zbyt jasny? Będzie migać do ludzi?


  • Lampka na akumulator USB do ładowania
  • Konfigurowalne światło bezpieczeństwa rowerów LED
  • MJ-900 Przedni reflektor rowerowy Mini Budget LED do jazdy w nocy
  • MJ-819 Smart USB LED tylne światło do roweru
  • MJ-898 Hełm rowerowy z wbudowanymi reflektorami LED dla rowerzystów drogowych
  • MJ-898 Lampa czołowa MTB z reflektorami LED i inteligentnym światłem awaryjnym

Produkty powiązane