MJ-900 Mocowane na hełmie reflektory LED dla rowerzystów górskich

MJ-900 Mocowane na hełmie reflektory LED dla rowerzystów górskich

Super lekki 72g, a akumulator o wadze 130g. MJ-900 sprawia, że silny dodatek dla każdego rowerzysty górskiej poszukuje jasnego, a zarazem wysokiej jakości reflektora, aby uzupełnić światła kierunkowe.

Chat Now

Szczegóły produktu

MJ-900 jest najmniejszym światłem w serii 900 o najmniejszej gramaturze 72g i jest doskonały jako światło kasku z kątem wiązki światła 20 stopni i wysoką wydajnością 1200 lumenów.


Dla wszystkich terenów i prędkości, jazdy terenowej i MTB konieczne jest oświetlenie kasku, aby móc skierować światło dokładnie tam, gdzie patrzysz ze stopniem ostrości, zwłaszcza na wąskich, dużych trasach, gdzie będziesz potrzebować Aby zobaczyć dalej w dół drogi. Na wolniejszych, bardziej technicznymi szlakach, będziesz potrzebował świetlnego światła powodziowego na kierownicy, aby oświetlić wszystkie korzenie, kałuże wodne, listowie i gałęzie. I światło głowy, aby rozcieńczyć cień i dodać jeszcze większą definicję do najbardziej naciskowych przeszkód.


Bateria świetlna i 7.4V 2.6Ah, która waży 130g, może być przymocowana do kasku rowerowego w kilka minut. Większy akumulator przechowywany w kieszeni na ubrania lub plecaku może być również podłączony za pośrednictwem przedłużacza, aby wydłużyć czas pracy.


Am2 (001) .jpg

Am3 (001) .jpg

Am4 (001) .jpg

Am5 (001) .jpg

Am6 (001) .jpg

Hot Tags: MJ-900 reflektory LED dla motocyklistów z USA, sklep, tani, zniżki, najlepsze, trwałe, jakościowe, niskie ceny
Produkty powiązane

Zapytanie