MJ-886 Reflektor diodowy LED, lampa czołowa lampy 550 Lumen

MJ-886 Reflektor diodowy LED, lampa czołowa lampy 550 Lumen

MJ-886 to uniwersalny, 550 lumenów rzeczywistego światła wyjściowego podczas biegania, jazdy na rowerze, turystyki pieszej, campingu, wulkanu lub na nartach.
Wysoka wydajność i odporna na czynniki atmosferyczne konstrukcja sprawiają, że jest idealny do pracy na świeżym powietrzu w dowolnym czasie w dowolnym stanie.

Chat Now

Szczegóły produktu

Magicshine wprowadza komfortowe i wszechstronne światło głowy używane podczas jazdy, jazdy na rowerze, wędrówki, wspinaczki, campingu lub nawet spluzowania . & Nbsp; Trzy ultra-jasne reflektory LED dają 550 lumenów rzeczywistego wyjścia. & Nbsp;


Akumulatory litowo jonowe 2 x 18650 są łatwe do ładowania przy użyciu ładowarki 1.0A Zawarte w opakowaniu i czas ładowania wynosi 3 godziny. Trwałość LED to niesamowite 50 000 godzin.

Opaska na tym reflektorze CREE jest regulowana i znajduje się w wybranym przez Ciebie miejscu na głowie. Bateria jest w torebce przymocowanej do paska na głowę, więc nie są potrzebne inne akcesoria. Reflektory MJ-886 są również wyposażone w specjalnie zaprojektowane pasy (zamówione oddzielnie), aby ułatwić użycie kasku. Wszechstronny dodatek do stajni Magicshine.


Mały i stylowy design jest idealny dla turystów, wspinaczy, narciarzy, snowboardzistów, rowerzystów i alpinistów. P>


Światło jest wyposażone w przełącznik zasilania pilota zdalnego sterowania / wskaźnik poziomu akumulatora. Można je wygodnie przymocować do odzieży, aby łatwiej było przyjrzeć się pozostałym akumulatorom, jak również dostosowywaniu poziomów wyjściowych w zależności od warunków. MJ-886 jest niezwykle wydajny i ma mierzoną wydajność 550 lumenów, szczególnie na tym poziomie cenowym. Kąt lightheada można dostosować do swoich potrzeb, w zależności od poziomu terenu, jasności itp., Bardzo elastycznego światła.

 am2 (001) .jpg

am3 (001) .jpg

 am4 (001) .jpg

 am5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg < p="">

Hot Tags:
Produkty powiązane

Zapytanie