Super Bright Urban Bike Tail Light

Super Bright Urban Bike Tail Light

Jeden z naszych najnowszych dodatków do linii świetlnej. Seemee 20 to super jasne miejskie światło tylne, zaprojektowane tak, aby było superlekkie i wygodne w użyciu. Czerwona dioda COB generuje 20 lumenów maksymalnej mocy wyjściowej. Jest to bardzo widoczne na ulicach miasta na świetle tylnym o 180 stopniach widoczności ....

Chat Now

Szczegóły produktu

Jeden z naszych najnowszych dodatków do linii świetlnej. Seemee 20 to super jasne miejskie światło tylne, zaprojektowane tak, aby było superlekkie i wygodne w użyciu.

3.jpg

Czerwona dioda COB generuje 20 lumenów maksymalnej mocy wyjściowej. Jest to dużo widoczne na ulicach miasta na świetle tylnym o 180 stopniach widoczności. Podstawa montażowa Seemee 20 jest zbudowana pod kątem nachylenia, więc po zamontowaniu na słupku siodełka, światło tylne skierowane jest prosto w tył w kierunku poziomym, nie marnując pojedynczego światła na ziemię.

2.jpg

Seemee 20 waży zaledwie 17 g, wodoodporny i można go ładować przez USB. Jego wbudowana bateria litowo-polimerowa jest w stanie utrzymać stały tryb przy maksymalnej mocy przez około półtorej godziny. 2 tryby błysku trwają dwa razy dłużej. Zaprojektowany z myślą o małych, lekkich i ekonomicznych lampach Seemee 20 jest idealny dla uczniów, nastolatków i dzieci.

4.jpg

Domyślne akcesoria do Seemee 20 obejmują silikonowy o-ring do montażu i kabel ładujący Micro-USB.


Hot Tags: super jasne miejskie światło ogon rower, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepsze, trwałe, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie