MJ-819 Czerwone tylne światła rowerowe do jazdy na rowerze

MJ-819 Czerwone tylne światła rowerowe do jazdy na rowerze

MJ-819 to arcydzieło projektowania i technologii, które dostosowują jej siłę światła i wzór wiązki w oparciu o wykryte przez siebie warunki otoczenia.
Kiedy spowolniasz światło staje się jaśniejszy i pozostaje stały do ​​ostrzeżenia, gdy światło otoczenia jest dużo, przyciemnia, aby oszczędzać energię.

Chat Now

Szczegóły produktu

USB Akumulator Smart Tail Light | Inteligentna technologia wykrywania Widoczne światło dzienne

MJ-819 to arcydzieło, które zapewnia nowy poziom bezpieczeństwa, piękna i technologii. W tym wyjątkowym inteligentnym trybie inteligentne światło tylne wykrywa się, gdy hamulec jest włożony, zwiększa jasność i utrzymuje stały sygnał dla jeźdźców lub pojazdów za tobą, które spowalniają.

Inteligentne światła tylne wykrywają również inne źródła światła i automatycznie włączają i wyłączają w miarę potrzeby. Nasze inteligentne światła tylne zapewniają również widoczność ze wszystkich stron i są idealne dla rowerzystów, którzy potrzebują dodatkowego bezpieczeństwa i ochrony naszego wiodącego w branży inteligentnego trybu.


Popularne recenzje mediów:

Muszę ukraść kilka słów z mojej ostatniej recenzji, ponieważ tak samo trzymają się tutaj. Proste wyszukiwanie w internecie "światła rowerowego" przyniesie oszałamiającą liczbę opcji. Większość firm produkuje gry typu lumen, które zwiększają wydajność na wyższe i większe wysokości ... i nie ma żadnych skarg. Jeśli chodzi o lekki przegląd, lampa tylna MJ-819 jest jedną z nielicznych na rynku, która ma inteligentną funkcję, aby kontrolować emisję światła w oparciu o sytuacje jeździeckie i lekkie otoczenie.


Przed nurkowaniem w te cechy odróżniające, przejdę do podstaw. To światło ma maksymalny czas działania wynoszący 12 godzin, jest to akumulator USB i oferuje dużą liczbę 15 diod LED SMD zorientowanych tak, aby uzyskać więcej niż 180 stopni widoczności. Również domagają się oceny wodoodporności IPX4.

Ciekawy projekt został poszukiwany po zamontowaniu. Podobnie jak niektóre Magicshines większe światła, 3 rozmiary pasy mogą zabezpieczyć mocowanie szybkozaciskowy do fotela. Tam, gdzie niektóre wierzchowce są trochę łuszczące i drżące, ten wierzchowiec jest tak solidny, jak przychodzą. Po tej części światło przywiązuje się do ramienia szybkozaciskowego, które może być jednorazowe. To ramię ma kilka detentów, aby rozbić światło w stosunku do miejsca siedzącego. Ogólnie mocowanie jest bardziej wytrzymałe, niż powinno to być, ale wezmę to za pętlę w dowolnym dniu.


Na takie palące pytanie, co z tymi inteligentnymi funkcjami? Cóż, istnieją rzeczywiście dwie inteligentne funkcje. Po pierwsze, ten produkt wykrywa ilość światła w otoczeniu, aby uruchomić funkcję automatycznego włączania / wyłączania. Ta funkcja z pewnością działa, podczas testów dziennych w "inteligentnym trybie" moje światło wyłączyło się podczas jazdy na zewnątrz, ale potem odwróciło się od razu, kiedy wypchałem rower do mojego bagażnika samochodu. Nie jest to oczywiście cel tej funkcji, ale to było moje pierwsze spotkanie z nim. Druga i bardziej tantalizująca cecha jest czujnik ruchu. Podczas hamowania (lub spowolnienia z jakiegokolwiek powodu) światło zwiększy intensywność i stanie się stałym, a nie błyskiem. Podczas badania nie było jasne, że natężenie wzrosło, ale światło było stale stabilne podczas hamowania. W rzeczywistości ten czujnik musi być zaprogramowany z troską, ponieważ wrażliwość wydawała się sprawiedliwa. Można było rozciągnąć się bez światła, ale kiedy tylko hamowanie stało się wyraźniejsze, światło zrobi "thang". Na szczęście światło jest również wyposażone w dodatkowe ustawienia, aby uruchomić światło w trybie ręcznym, dzięki czemu jeźdźcy mogą nadwodzić światło dzienne Off, jak również funkcję auto-stałą, gdy nie jest to właściwe.


Podobnie jak w poprzednim przeglądzie, w tym sklepie z cukierkami jest zbyt dużo czekoladek, aby wybrać ślepo najlepszą. Zadzwoń do mnie, a potem do czekolady. Ten mały macaron oferuje kilka rzeczy inne nie i nie jest to kokos, ale jest to oczywiście sterowanie automatyką detekcji światła i ruchu. Oferując zarówno tryb manualny, jak i inteligentny użytkownicy mają do wyboru, kiedy używać tych funkcji. Wiedząc, które ustawienie jest w to wyzwanie i to byłaby moja największa skarga. Inne cechy projektowe są świetne, takie jak mocowanie i duża widoczność. To nie może być doskonałe światło, ale MJ-819 osiąga wszystkie swoje cele, aby być nifty lampą tylną z nietypowymi cechami, które wyróżniają go spośród tłumu.


Zawartość pudełka

Tylne światło USB

Kabel USB

Paski z nylonu

klucz imbusowy

Angielski instrukcja obsługi

Karta gwarancyjna

Am2 (001) .jpg

Am3 (001) .jpg

Am4 (001) .jpg

Am5 (001) .jpg

Am6 (001) .jpg

Hot Tags: MJ-819 czerwone tylne światła rowerowe do bezpieczeństwa jazdy na rowerze, z USA, sklep, tanio, z rabatem, najlepsze, trwałe, jakościowe, niskie ceny
Produkty powiązane

Zapytanie