Reflektor rowerowy All Weather Urban Bike

Reflektor rowerowy All Weather Urban Bike

Najlepiej sprzedającym się rowerem serii 9 z serii Magicshine jest nowy członek, MJ-902B, bardzo mały miejski reflektor rowerowy o niewielkich rozmiarach, który jest super lekki, wodoodporny i emituje więcej światła, niż wydaje się, że powinien. 1600 lumenów faktycznego światła produkowane jest przez diody LED 2xCREE XM-L2, zasilane 4-cio ...

Chat Now

Szczegóły produktu

3.jpg

Najlepiej sprzedającym się rowerem serii 9 z serii Magicshine jest nowy członek, MJ-902B, bardzo mały miejski reflektor rowerowy o niewielkich rozmiarach, który jest super lekki, wodoodporny i emituje więcej światła, niż wydaje się, że powinien.

4.jpg

1600 lumenów faktycznego światła produkowane jest przez diody LED 2xCREE XM-L2, zasilane 4-ogniwowym akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 5200 mAh. To moc, gdy jej potrzebujesz, ale naprawdę nie powinieneś używać pełnej 1600 na ruchliwych ulicach miasta, to będzie więcej niż oślepiające dla pieszych i kierowców. Jeśli jednak znajdziesz się samotnie na pustej drodze, możesz jeździć tak szybko, jak tylko chcesz i nigdy nie przekroczyć promienia.

2.jpg

Światło ma 4 wstępnie skonfigurowane tryby pracy, stały, błysk, SOS i ostrzeżenie (szybkie podwójne mignięcia). Ustawiliśmy jasność w okrągłym pokrętle, wystarczy dotknąć telefonu i przesunąć palcem po wskaźniku, gdy podłączone światło odpowiednio się dostosuje. Możesz zapisać ustawienia, które Twoim zdaniem są przydatne, a Twoje światło je zapamięta. Możesz po prostu przełączać się między tymi zapisanymi ustawieniami później jednym naciśnięciem przycisku zasilania. Twój telefon nie musi być obecny, gdy to zrobisz.


Hot Tags: reflektor rowerowy miejskich wszystkich pogody, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepszy, trwały, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie