Reflektor rowerowy 500 Lumen Urban

Reflektor rowerowy 500 Lumen Urban

Magicshine ma 2018 nową ofertę cenową, miejski reflektor rowerowy Allty500, pojedyncze CREE XP-L LED zapewniające 500 lumenów aktualnej mocy wyjściowej, temperatura jest nieco wyższa niż dziennego zasięgu światła. Zlew odprowadzający ciepło o dużej powierzchni znajduje się tuż nad diodą LED, skutecznie utrzymując najwyższą wydajność ...

Chat Now

Szczegóły produktu

2.jpg

Magicshine ma 2018 nową ofertę cenową, miejski reflektor rowerowy Allty500, pojedyncze CREE XP-L LED zapewniające 500 lumenów aktualnej mocy wyjściowej, temperatura jest nieco wyższa niż dziennego zasięgu światła. Zlew odprowadzający ciepło w dużym obszarze znajduje się tuż nad diodą LED, skutecznie zachowując najwyższą moc w całym 1,5-godzinnym czasie pracy akumulatora. Wbudowane światło bezpieczeństwa jest szczególnie przydatne, gdy zamontujesz światło na hełmie. Czerwona dioda LED świateł tylnych ma stały tryb, a 2 tryby błysku są po prostu włączane przez dwukrotne naciśnięcie przycisku zasilania.

4.jpg

Allty500 wykorzystuje uniwersalną podstawę montażową Garmin i jest wyposażona w paski do kierownicy i hełmu. Same mocowania można szybko i łatwo zamontować na motocyklu lub kasku, a samo światło może się łatwo przyczepiać i odłączać w celu szybkiego ładowania. Górne logo z podświetleniem LED wskazuje poziom pozostałego poziomu naładowania baterii.

3.jpg

Zaprojektowany tak, aby był wyjątkowo spójny z jego wydajnością i trwałością. Stosunek ceny do wartości dla serii Allty jest trudny do pokonania.


Hot Tags: Reflektor rowerowy 500 lumenów miejskich, z USA, sklep, tanio, rabat, najlepszy, trwały, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie