Mały wygodny reflektor rowerowy

Mały wygodny reflektor rowerowy

Ulepszona wersja niezwykle popularnej Magicshine MJ-900. 900B używa dokładnie tego samego CREE XM-L2, aby uzyskać rzeczywistą maksymalną moc 1000 lumenów. Wzór belki nie jest płaski ani wysoki, ale idealnie okrągły, temperatura barwowa jest nieco wyższa niż poziomy dzienne. Programowalny przez Bluetooth z ...

Chat Now

Szczegóły produktu

Ulepszona wersja niezwykle popularnej Magicshine MJ-900. 900B używa dokładnie tego samego CREE XM-L2, aby uzyskać rzeczywistą maksymalną moc 1000 lumenów.

4.jpg

Wzór belki nie jest płaski ani wysoki, ale idealnie okrągły, temperatura barwowa jest nieco wyższa niż poziomy dzienne. Programowany przez Bluetooth za pomocą urządzeń mobilnych i wyposażony w nowo przeprojektowany zestaw akumulatorów USB, który zapewnia ponad 2,2 godziny czasu pracy przy maksymalnej jasności, a także oferuje opcję wyjścia USB do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych.

3.jpg

Łatki rozpraszania ciepła zostały również ulepszone, aby były bardziej wydajne. MJ-900B pasuje do oryginalnego MJ-900 w każdej specyfikacji, a potem do niektórych.

2.jpg

Jego mały rozmiar i niewielka waga sprawiają, że jest popularny wśród tłumu drogowego, cały system waży zaledwie 200 gramów, czyli jest lżejszy niż niektóre z wszystkich w jednym świetle. Dzięki uchwytowi na kask możesz sprawić, że 900B stanie się doskonale wykonalnym światłem hełmu, które niektórzy z naszych klientów zdecydowali się zrobić i pokochać. Za pomocą przedłużacza można przedłużyć baterię do plecaka, co dodaje mniej niż 50g na głowę. Sprawdzi się to doskonale dzięki oświetleniu kierownicy na ciemnych drogach lub szlakach górskich.


Hot Tags: mały wygodny reflektor rowerowy drogi, z USA, sklep, tanio, rabat, najlepszy, trwały, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie