Eagle 600 Najwyżej oceniane Ładowarka USB Bike Reflektor LED, światła do jazdy na rowerze

Eagle 600 Najwyżej oceniane Ładowarka USB Bike Reflektor LED, światła do jazdy na rowerze

USB do ładowania i lekka waga, Eagle 600 wytwarza 600 lumenów rzeczywistego wyjścia z diod LED.
Górna dioda LED do rzucania diodą i dolną diodą LED do zamykania w świetle zalania. Wyświetlacz LED zapewnia intensywność i pozostałą moc baterii.

Chat Now

Szczegóły produktu

Eagle 600 to pierwsze światło OLED z Magicshine. Opakowanie wielu nowych funkcji, wszystko o Eagle 600 niesie cechy charakterystyczne dla jakości, wartości, solidnego, specyficznego dla rowerów, aluminiowego światła o doskonałej wytrzymałości wiązki, kabla zasilającego USB, łatwego w użyciu uchwytu szybkiego uwalniania i lepszego niż Średnia widoczność strony.


Dwa pomarańczowe boczne szyby dają większą widoczność boczną niż wiele innych świateł drogowych i uchwytów na uchwyty uchwytu, dzięki czemu można wybrać skierowanie belki na jedną z drugą stronę. Pełne i niskie dźwięki za pośrednictwem dwóch żarówek LED Cree LED i wbudowanej baterii (pojedyncza bateria litowo jonowa 18650) jest ładowana za pomocą przewodu USB, za pośrednictwem komputera lub wtyczki przewodu USB.


Orzeł 600 to pierwsze światło oferujące wiązkę światła i świateł mijania z oddzielnych diod LED Cree. Jest to typowe podejście firmy Magicshine do innowacji i na górze znajduje się przełącznik trybu, który można ustawić w trybie migania, jeśli jest to wymagane. Sama belka oferuje duży rozrzut, mnóstwo odległości, ale moc jest niczym bez kontroli i ten wzór belki jest dobrze określony, ale z miękkim przejściem wokół krawędzi.

Wszystkie kolory poza czarnym zostały przerwane.

图片 2.jpg

Road.cc Pedal Powered - wytrzymałe światło specyficzne dla rowerów drogowych o doskonałej wytrzymałości wiązki i lepszej niż średnia widoczności bocznej


图片3.jpg Magicshine Eagle 600 jest solidnym, specjalnie przeznaczonym do rowerów, aluminiowym światłem ledowym o doskonałej wytrzymałości wiązki, przewodem ładowania USB, łatwym w użyciu uchwytem szybkiego uwalniania oraz lepszą widocznością boczną.


图片3.jpg Magicshine jest specjalistą w zakresie światła do jazdy na rowerze i nurkowania. Może to oznaczać, że reflektor Eagle 600 dla roweru byłby lepiej uszczelniony wodą niż niektóre z jego rywali. W czasie testu nie padał deszcz, więc zostawiliśmy go w misce z wodą, aby się dowiedzieć. Przez 100 minut świeciła na pełnej belce i ładowana bez żadnych problemów.

图片3.jpg Wtyczka portu ładowania USB jest znacznie lepiej dopasowana niż średnia, a na górnej ściance znajduje się oświetlone okno z informacjami, w przybliżeniu ile jest to możliwe zarówno w procentach, jak i czasie. Jak dotąd było to dokładne w ciągu kilku minut. Przycisk funkcji wiązki znajduje się bezpośrednio za oknem wyświetlacza i jest bardzo łatwy w użyciu z rękawiczkami.


图片3.jpg To światło, które jest przeznaczone dla użytkowników dróg, a nie od drogi. Dwa pomarańczowe boczne szyby dają większą widoczność boczną niż wiele innych świateł drogowych i uchwytów na uchwyty uchwytu, dzięki czemu można wybrać skierowanie belki na jedną z drugą stronę. Pełne i niskie dźwięki za pośrednictwem dwóch żarówek LED Cree LED i wbudowanej baterii (pojedyncza bateria litowo jonowa 18650) jest ładowana za pomocą przewodu USB, za pośrednictwem komputera lub wtyczki przewodu USB. Nie ma ładowarki sieciowej, ale kosztują tylko kilka funtów. Pełne obciążenie z pustego trwa około pięciu godzin, ale można w każdej chwili doładować.


图片3.jpg "600" w nazwie oznacza zmierzone 600 lumenów światła, jaśniejsze niż większość lamp naładowanych USB i bardzo równomierne rozproszenie promienia, które doskonale nadaje się do jazdy na pasach krajowych.

Dla oświetlonych dróg najniższa wiązka jest w porządku. To skutecznie działa jak światełko reflektorów, a otrzymasz około sześciu godzin pracy na tym. Sprzedaż spiel wymienia również ustawienie lampy błyskowej, ale na naszej próbce nie ma trybu lampy błyskowej. Dostaliśmy jednak cztery stałe ustawienia wiązki.


图片3.jpg Uchwyt kierownicy posiada trzy paski dla różnych szerokości pręta. Wyglądają nieco łuszczą, ale są o wiele trudniejsze, niż wyglądają. Uchwyt jest łatwy do zamocowania, używając dostarczonego klucza imbusowego i pozostaje ciasno na szorstkich powierzchniach. Światło lekko kliknie w uchwycie i łatwo jest zwalniać z małej dźwigni zwalniającej z tyłu, więc zdejmowanie jej, gdy parkowanie jest prawie natychmiastowe.


图片3.jpg Wygoda jest kluczem tutaj. Jest to lekki rozmiar kieszonkowy, który łatwo kliknąć i wyłączyć rower. Jest wystarczająco jasne, aby rozświetlić każdą drogę, ale łatwo ją skręcić, jeśli nie chcesz oślepiać. Osobiście nie używam trybu lampy błyskowej na przednim świetle, więc nie przegapiłem tego, ale miało być tam.


Zawartość pudełka:

Światło USB

Kabel ładowania USB

Wbudowany akumulator USB 3.7V 3100mAh

Uchwyt na rączkę

klucz imbusowy

Karta gwarancyjna

Torba na sznurowany aksamit

Angielski instrukcja obsługi


Waga

11.995 uncji

Wymiary

11,614 x 4,293 x 4,133 cala

Źródło światła

2 * CREE XP-G2

Strumień świetlny

600LM

Materiał powłoki

Stop aluminium i tworzywo sztuczne

Przełącznik

Przełącznik na najwyższym poziomie

Tryby pracy

Wysoka / niska wiązka światła / miga

Bateria

1 x 18650 akumulator litowo-jonowy (3.7V 3100mAh)

Wskaźnik mocy

Wyświetlacz OLED: wzór wiązki + czas pracy

Czas trwania

1,5 godziny przy 100% jasności

Wodoodporny

IPX5

Rozmiar

L105 x W40.7 x H72mm

Am2 (001) .jpg

Am3 (001) .jpg

Am4 (001) .jpg

Am5 (001) .jpg

Am6 (001) .jpg

Hot Tags: Eagle 600 najwyższej klasy lampka do ładowania akumulatorów LED reflektory LED, światła drogowe z USA, sklep, tani, zniżki, najlepsze, trwałe, jakościowe, niskie ceny
Produkty powiązane

Zapytanie