Najlepszy reflektor górski rowerowy

Najlepszy reflektor górski rowerowy

Od podstaw jednego z naszych najpopularniejszych zestawów świateł do rowerów górskich, MJ-906, jest nowo przeprojektowany MJ-906B. Okazało się, że jest to jeden z naszych najlepszych reflektorów rowerowych. Wszystko, co uczyniło 906 sukcesem, jest badane, ulepszane i rozszerzane w 906B. Diody LED 5xCREE XM-L2 są w stanie ...

Chat Now

Szczegóły produktu

Od podstaw jednego z naszych najpopularniejszych zestawów świateł do rowerów górskich, MJ-906, jest nowo przeprojektowany MJ-906B. Okazało się, że jest to jeden z naszych najlepszych reflektorów rowerowych.

2.jpg

Wszystko, co uczyniło 906 sukcesem, jest badane, ulepszane i rozszerzane w 906B. Diody 5 x CREE XM-L2 są w stanie wytworzyć i utrzymać 3200+ rzeczywistych jasności światła przez 1,2 godziny. Temperatura barwowa będzie nieco wyższa niż w ciągu dnia w zakresie 6k. Wzór belki nie jest ani za wysoki, ani za szeroki. Łopatki rozpraszania ciepła zostały nieznacznie ulepszone, aby uzyskać lepszą wydajność. Bateria jest teraz zarówno do ładowania DC, jak i USB i może być używana jako ładowarka telefoniczna.

3.jpg

Wszechstronne sterowanie za pomocą aplikacji Bluetooth pozwala lampie 906B być czymś więcej niż światłem MTB. Jasność można ustawić dowolnie w zakresie od 1% do 100% dla dowolnego z trybów oświetlenia. Więc jeśli jeździsz na ulicach miasta, jesteś objęty ubezpieczeniem. Po prostu przekręć pokrętło w dół, nawet o 10%, to wciąż 300 plus lumenów, które byłyby wystarczające, by pokazać się, podczas gdy najbliżsi kierowcy będą ci wdzięczni. Z domyślną 4-ogniwową baterią litową możesz świecić światłem przez dziesiątki godzin.

4.jpg


Hot Tags: najlepszy rower górski reflektorów, z USA, sklep, tanie, zniżki, najlepsze, trwałe, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie