Kask rowerowy MJ-898 z wbudowanym przód, obrót sygnałów i tylne światła

Kask rowerowy MJ-898 z wbudowanym przód, obrót sygnałów i tylne światła

Cały zestaw światła jest wbudowany w hełm ochronny MJ-898. Światło przednie, 2 światła światła bocznego i jeden ruch wykrywający tylne światło bezpieczeństwa sprawiają, że ten hełm jest jednym z najbardziej wszechstronnych kombinacji kask rowerowych i rowerowych. Spełnienie wszystkich potrzeb bezpieczeństwa w mieście.

Chat Now

Szczegóły produktu

Ten produkt jest przeznaczony do użycia w bezpośrednim sąsiedztwie kierowców, aka ludzi, osób z postawami, osób z przyprawami z przypraw dyni i aktualnych wiadomości tekstowych, które są ważniejsze od Twojego życia, ludzi o nieufności co do tego, co rowerzyści mogą zrobić i gdzie należeć. 898 czuje się tak daleko przed swoim czasem za to, co jest akceptowalne społecznie, że może cię podszyć.


Migające światło tylne jest doskonałe i zapewnia znaczną widoczność na drodze nawet wtedy, gdy jest rzucane 6lm. Przy 20lm sygnały skrętu nie są oczywiste. Są niesamowicie jasne i błyskają w wzorze / prędkości zbliżonej do prędkości samochodu. Są one również ustawione na automatyczne wyłączenie po wielu błyskach, może 15 lub tak. Wreszcie, reflektor wytwarza stosunkowo ścisły wzór wiązki światła, który byłby doskonałym dodatkiem do świetlówki o zakresie 800lm. Dodatkowo pionową regulacją, umieszczeniem reflektora jest cakewalk.


Podobnie jak w przypadku większości rzeczy wyprzedzających czas, ludzie często nie wiedzą, co początkowo myśleć. 898 nie jest wyjątkiem. Niektórzy lubią to, niektórzy są śmieszni, inni są bezstronni i bardziej zainteresowani jego występem. Ponieważ ten hełm osiąga wszystkie swoje cele, aby zintegrować 4 światła z hełmem, oszczędzając jednocześnie ciężar, aby zapewnić komfort.


Am2 (001) .jpg

Am3 (001) .jpg

Am4 (001) .jpg

Am5 (001) .jpg

Am6 (001) .jpg

Hot Tags: Kask rowerowy MJ-898 z przodu, sygnały skrętne i tylne, z USA, sklep, tanio, z rabatem, najlepszy, trwały, jakościowy, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie