Bateria akumulatorowa 4 baterie akumulatorowe

Bateria akumulatorowa 4 baterie akumulatorowe

Kompatybilny ze wszystkimi lampami Magicshine z okrągłą wtyczką to nowa 4-ogniwowa akumulatorowa lampa rowerowa MJ-6116. Ten 4-ogniwowy akumulator jest bardzo wszechstronny, ponieważ zapewnia ponad 4 godziny czasu pracy dla mniejszych lamp, takich jak MJ-900 i prawie półtorej godziny na dużym świetle 3000 plus ...

Chat Now

Szczegóły produktu

Kompatybilny ze wszystkimi lampami Magicshine z okrągłą wtyczką to nowa 4-ogniwowa akumulatorowa lampa rowerowa MJ-6116.

3.jpg

Ten 4-ogniwowy zestaw baterii jest bardzo wszechstronny, ponieważ zapewnia ponad 4 godziny czasu pracy dla mniejszych lamp, takich jak MJ-900 i prawie półtorej godziny na dużym 3000 świetle świetlnym, takim jak MJ-906. Z 5200 mAh pojemności to również 2 pełne ładunki na większości nowoczesnych telefonów komórkowych.

5.jpg

Wyjście 7.4V jest takie samo jak jego poprzednik MJ-6096, podobnie jak w przypadku obwodu wieloprotokołowego, który wydłuża maksymalny okres eksploatacji akumulatora, a także zapewnia ochronę przed nadmiernym naładowaniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem, zapewniając bezpieczne użytkowanie i górę wydajność z lampek rowerowych.

2.jpg

Teraz można je naładować zarówno za pomocą starej ładowarki okrągłej Magicshine, jak i Micro-USB. Aktualną pojemność akumulatora można łatwo sprawdzić za pomocą 3 zielonych diod LED.

4.jpg

Wodoodporna, silikonowa osłona portu dla bocznych złączy ładowarki jest dostarczana jako domyślne wyposażenie wraz z nylonowymi paskami, aby przymocować akumulator do dolnej rury.


Hot Tags: Bateria akumulatorowa 4 ogniwowa, z USA, sklep, tanio, rabat, najlepsza, trwała, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie