2-ogniwowa bateria akumulatorowa USB

2-ogniwowa bateria akumulatorowa USB

Zbudowany na bazie 2-ogniwowego akumulatora MJ-6092 dla MJ-900, jest nowo zaprojektowanym i wykonanym MJ-6112, kompatybilnym z wszystkimi okrągłymi wtyczkami Magicshine, zalecanymi do MJ-900 i MJ-900B. Ładowarka 6112 może być ładowana przez port USB i może zasilać urządzenia mobilne. Tradycyjna okrągła wtyczka ...

Chat Now

Szczegóły produktu

Zbudowany na bazie 2-ogniwowego akumulatora MJ-6092 dla MJ-900, jest nowo zaprojektowanym i wykonanym MJ-6112, kompatybilnym z wszystkimi okrągłymi wtyczkami Magicshine, zalecanymi do MJ-900 i MJ-900B.

5.jpg

Ładowarka 6112 może być ładowana przez port USB i może zasilać urządzenia mobilne. Tradycyjne ładowarki z wtyczkami okrągłymi również będą działać na tej wersji baterii, a kabel zasilający można odłączyć i zastąpić załączoną osłoną na silikonową obudowę, gdy chcesz po prostu użyć baterii jako mobilnego banku zasilania.

4.jpg

Wraz z portami wejściowymi i wyjściowymi USB świecą się zielone diody LED, z których każda reprezentuje 30% całkowitej pojemności, a ostatnie 10% na jedno migające światło. Pokrycie portu to przymocowana silikonowa osłona zapewniająca wodoszczelne uszczelnienie metalowych wnętrz.

3.jpg

Tak jak poprzednio, akumulator ma wbudowany układ zarządzania, aby umożliwić równomierne pobieranie energii przez ogniwa i zwiększyć maksymalną żywotność. Zapewnia to także ochronę przed nadmiernym naładowaniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem. Domyślnym wyposażeniem akumulatora jest nylonowy pasek.Hot Tags: 2-ogniwowy akumulator USB do ładowania akumulatora, z USA, sklep, tanio, rabat, najlepszy, trwały, jakość, niska cena
Produkty powiązane

Zapytanie